dersonom

Parmak İzi Devamsızlık Takip Sistemi


Dersonom ile öğrenci ve personel takibini gerçekleştirin.

Öğrenci ve personelin kuruma giriş ve çıkışlarının, parmak izi ile takibini sağlayan güvenilir, hızlı ve kullanışlı bir güvenlik ve denetim sistemidir.

DERSONET Parmak İzi İle Devamsızlık Takip Programı, dersi olmasına rağmen dersine geç gelen veya erken çıkan öğrencilerin velilerine otomatik veya parametrik kısa mesaj ile uyarı gönderir.

www.dersonet.com.tr ve/veya www.dersonet.com adresinden veli ve öğretmenler öğrencinin devamsızlıklarını, kurum geliş ve gidiş zamanlarını saat ve dakika olarak ders programı ile karşılaştırmalı görebilirler.

Dersi olmasına rağmen dersine geç gelen veya erken çıkan öğretmen ile ilgili kurum yöneticisinin www.dersonet.com.tr ve/veya www.dersonet.com adresindeki paneline bilgi mesajı gönderir. İstenirse eş zamanlı olarak Cep Telefonuna uyarı mesajı gelir.

DERSONET Parma İzi İle Devamsızlık Takip Programı, DERSONET Okul Yönetim Programı ile Bütünleşik çalışan web tabanlı bir programdır. Bu nedenle ayrıca öğrenci bilgilerinin girilmesi gerekmez.

Anlaşmalı İş Ortağımız aracılığıyla ithalatı gerçekleştirilen Parmak İzi Cihazlarımız bir çok çeşitten oluşmaktadır. DERSONET Parmak İzi İle Devamsızlık Takip Programımız ile uyumlu cihazlarımızın kurulum ve montajı kolay, kullanımı pratiktir.

Parmak İzi Devamsızlık Takip Sistemi