dersonom

İl, ilçe, semt genelinde veya dershane özelinde yapılacak deneme sınavlarına ait sınav cevap kâğıtlarının okutma, değerlendirme, yayınlama ve raporlama hizmetlerini vermekteyiz.

Tüm optik form okutma, değerlendirme, yayınlama ve raporlama hizmetlerini DERSONET Web Tabanlı Dershane Programı, www.e-dersonet.com.tr üzerinde gerçekleştirmemiz nedeniyle sizlere hem ücret, hem de teknoloji anlamında birçok farklılık ve kolaylık sağlamaktayız.

BU FARKLILIKLAR;

  • DERSONET Web Tabanlı Dershane Programı, www.e-dersonet.com.tr kullanıcısı olan dershanelerimiz, etüt merkezlerimiz, okullarımız, kurslarımız, yurtlarımız; kargo, kurye veya elden gönderecekleri Optik Sınav Formlarını, form sayısına bakmaksızın 3 saat içinde okutup, değerlendirip, yayına açmaktayız.
  • Bu işlem sonrası DERSONET kullanıcısı kurumlarımız anında sınav sonuçlarına ulaşmakta, Sınav Analizlerini kurumlarından veya bulundukları herhangi bir yerden yazdırabilmekteler. Aynı zamanda, öğrenciler, veliler, öğretmenler, kurum yöneticileri de kendi panellerinden, kendi şifreleri ile sisteme girip sonuçları görebilmekteler. İstenirse tüm sınav sonuç raporlarını ve de Analizli Öğrenci Sonuç Karnelerini basıp göndermekteyiz.
  • DERSONET Web Tabanlı Dershane Programımızı kullanmayan kurumlara da her tür okutma, değerlendirme, yayınlama ve sınav raporlarını, öğrenci sınav sonuç raporlarını basma hizmeti vermekteyiz. Sınav Cevap kağıtları ile birlikte, Sınav Açma Şablonu’nun önceden dolduran kurumlara çok kısa sürede hizmet verebilmekteyiz.
  • İsteyen kurumlara Sınav Yerleri Planlama Hizmeti vermekteyiz. Dersonet içinde yer alan veya sınav öncesinde excel tablosunda verilen öğrenci, gözetmen, derslik, bina bilgilerinden yola çıkarak, öğrencilerin ve gözetmenlerin yer planlamasını yapmakta. Bina, salon, derslik listeleri ile gözetmen görev kartlarını ve öğrenci giriş kartlarını basmaktayız.
  • Her tür sınav uygulaması ve ölçme değerlendirme hizmeti için danışmanlık ve projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Tüm bu fazlası hizmetleri 22 yıllık eğitim sektörü deneyimi ve bilgi birikimi ile hızlı ve hatasız gerçekleştirmekteyiz.


Optik Form Okutma Hizmet hakkında bilgi almak için tıklayınız.