dersonom

Online Lgs Sınavı

Kampanya kapsamındaki Ürün Özellikleri;

Kullanılış Amacı

Online LGS Deneme Sınavları, Ortaokul 8. Sınıf seviyesindeki öğrenciler için, MEB Sınav Yönetmeliği doğrultusunda hazırlanmış olup, Dersonom Kolej Yönetim Programı ve Dersonet Kurs Yönetim Programı içinden kullanılabilir. Öğrencilerin LGS bazında eksikleri tespit edilerek tamamlama eğitimlerinin verilmesi hedeflenmektedir.

Kimlere Uygulanır?

Ortaokul 8. Sınıf öğrencileri için uygulanabilir. 8.Sınıflar için SÖZEL BÖLÜM, 1. OTURUM 4 Dersi, SAYISAL BÖLÜM 2 Dersi kapsamaktadır.

Uygulanışı

Kurum Yetkilisi veya Yetkili Öğretmen, ONLİNE LGS DENEME Sınavlarını, DERSONOM Kolej Yönetim Programı veya DERSONET Kurs Yönetim Programı içinden öğrencilerine gönderir. Öğrenciler kendilerine ait şifre ile programa girerek belirlenen takvim ve saat bazında sınavı çözer. Sınav bittiği anda ÖĞRETMEN-VELİ-ÖĞRENCİ sınav sonuçlarını görebilir.

İçeriği

Milli Eğitim Bakanlığının yayınladığı müfredata göre deneyimli öğretmenlerce hazırlanmış sınavlardır. LGS DENEMELERİ, uygulanması tavsiye edilen tarihe kadar olan ünite ve konuları kapsar.

Nasıl Yararlanabilirim?

DERSONOM Kolej Yönetim Programı kullanıcısıysanız, KONTÖR SATIN ALARAK, ÖDEV/E-SINAV Modülü üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. DERSONET Kullanıcı kurumlarımız, sistem içinden kredi kartı ile KONTÖR SATIN ALARAK, hiçbir ek işlem olmaksızın sınav uygulayabilirler.

Siparişleriniz ve Bilgi için :
  • 0216 577 26 27
  • 0505 825 50 94 / 0(507) 703 0 444
  • datasis@datasis.com.tr
DERSONOM + KONTÖR

SATIN AL