dersonom

Online Deneme Sınavı

Kampanya kapsamındaki Ürün Özellikleri;

Kullanılış Amacı

Online Deneme Sınavları, İlkokul 3-4. Sınıflar, Ortaokul 5-6-7. Sınıflar ile Lise 9-10-11. Sınıflardaki öğrenciler için, MEB ve ÖSYM Sınav Yönetmelikleri dikkate alınarak hazırlanmış olup, Dersonom Kolej Yönetim Programı ve Dersonet Kurs Yönetim Programı içinden kullanılabilir. Öğrencilerin, Online Deneme Sınavları kapsamında yer alan derslerdeki eksiklerinin tespit edilerek, tamamlama eğitimlerinin verilmesi hedeflenmektedir.

Kimlere Uygulanır?

İlkokul 3-4. Sınıflar, Ortaokul 5-6-7. Sınıflar ile Lise 9-10-11. Sınıflardaki öğrenciler için uygulanabilir.

Uygulanışı

Kurum Yetkilisi veya Yetkili Öğretmen, ONLİNE DENEME Sınavlarından Okul Türü ve Sınıf Bazında, DERSONOM Kolej Yönetim Programı veya DERSONET Kurs Yönetim Programı içinden yer alan ONLİNE DENEME SINAVLARINDAN istediğini öğrencilerine gönderir. Öğrenciler kendilerine ait şifre ile programa girerek belirlenen takvim ve saat bazında sınavı çözer. Sınav bittiği anda ÖĞRETMEN-VELİ-ÖĞRENCİ sınav sonuçlarını görebilir.

İçeriği

MEB ve/veya ÖSYM’nin yayınladığı müfredata göre deneyimli öğretmenlerce hazırlanmış sınavlardır. ONLİNE DENEME SINAVLARI, uygulanması tavsiye edilen tarihe kadar olan ünite ve konuları kapsar.

Nasıl Yararlanabilirim?

DERSONOM Kolej Yönetim Programı kullanıcısıysanız, KONTÖR SATIN ALARAK, ÖDEV/E-SINAV Modülü üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. DERSONOM Kullanıcı kurumlarımız, sistem içinden kredi kartı ile KONTÖR SATIN ALARAK, hiçbir ek işlem olmaksızın sınav uygulayabilirler.

Siparişleriniz ve Bilgi için :
  • 0216 577 26 27
  • 0505 825 50 94 / 0(507) 703 0 444
  • datasis@datasis.com.tr
DERSONOM + KONTÖR

SATIN AL