dersonom

Online LGS Sınavı


Datasis Kampanyaları ile avantajlı fırsatları yakayın.

Online Ktt Sınavı

Kampanya kapsamındaki Ürün Özellikleri;

Kullanılış Amacı

Online LGS Deneme Sınavları, Ortaokul 8. Sınıf seviyesindeki öğrenciler için, MEB Sınav Yönetmeliği doğrultusunda hazırlanmış olup, Dersonom Kolej Yönetim Programı ve Dersonet Kurs Yönetim Programı içinden kullanılabilir. Öğrencilerin LGS bazında eksikleri tespit edilerek tamamlama eğitimlerinin verilmesi hedeflenmektedir.

Kimlere Uygulanır?

Ortaokul 8. Sınıf öğrencileri için uygulanabilir. 8.Sınıflar için SÖZEL BÖLÜM, 1. OTURUM 4 Dersi, SAYISAL BÖLÜM 2 Dersi kapsamaktadır.

Uygulanışı

Kurum Yetkilisi veya Yetkili Öğretmen, ONLİNE LGS DENEME Sınavlarını, DERSONOM Kolej Yönetim Programı veya DERSONET Kurs Yönetim Programı içinden öğrencilerine gönderir. Öğrenciler kendilerine ait şifre ile programa girerek belirlenen takvim ve saat bazında sınavı çözer. Sınav bittiği anda ÖĞRETMEN-VELİ-ÖĞRENCİ sınav sonuçlarını görebilir.

İçeriği

Milli Eğitim Bakanlığının yayınladığı müfredata göre deneyimli öğretmenlerce hazırlanmış sınavlardır. LGS DENEMELERİ, uygulanması tavsiye edilen tarihe kadar olan ünite ve konuları kapsar.

Nasıl Yararlanabilirim?

DERSONOM Kolej Yönetim Programı kullanıcısıysanız, KONTÖR SATIN ALARAK, ÖDEV/E-SINAV Modülü üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. DERSONET Kullanıcı kurumlarımız, sistem içinden kredi kartı ile KONTÖR SATIN ALARAK, hiçbir ek işlem olmaksızın sınav uygulayabilirler.

DERSONET kullanıcısı olmayan kurumlar DERSONOM Kolej Yönetim Programı sistemimizle birlikte hazırlanmış “DERSONOM+KONTÖR” KAMPANYA PAKETLERİNDEN birini satın alması yeterlidir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yanda yer alan SATIN AL sekmesine tıklamanız yeterlidir. Sonrasında adımlar halinde belirtilen işlemleri yapmanız sonrası, bizden bir arkadaş 1 saat içinde sizi arayacaktır. Eş zamanlı Cep Telefonunuza ve e-posta adresinize gelecek kullanıcı kodu ve şifreniz ile DERSONOM Web Tabanlı Ölçme Değerlendirme Sistemini kullanmaya başlayabilir ve Online LGS Deneme Sınavlarını uygulayabilirsiniz.