dersonom

Online AYT Sınavı


Datasis Kampanyaları ile avantajlı fırsatları yakayın.

Online AYT Sınavı

Kampanya kapsamındaki Ürün Özellikleri;

Kullanılış Amacı

Online AYT Deneme Sınavları, Lise 12. Sınıf ile Mezun seviyesindeki öğrenciler için, ÖSYM Sınav Yönetmeliği doğrultusunda hazırlanmış olup, Dersonom Kolej Yönetim Programı ve Dersonet Kurs Yönetim Programı içinden kullanılabilir. Öğrencilerin, AYT kapsamında yer alan derslerdeki eksiklerinin tespit edilerek, tamamlama eğitimlerinin verilmesi hedeflenmektedir.

Kimlere Uygulanır?

Lise 12. Sınıf ve Mezun durumundaki öğrenciler için uygulanabilir. 12. Sınıflar ve Mezunlar için Türk Dili ve Edebiyatı + Sosyal Bilimler-1, Sosyal Bilgiler-2, Matematik, Fen Bilimleri olmak üzere 4 bölümde yer alan ders ve konuları kapsamaktadır.

Uygulanışı

Kurum Yetkilisi veya Yetkili Öğretmen, ONLİNE AYT DENEME Sınavlarını, DERSONOM Kolej Yönetim Programı veya DERSONET Kurs Yönetim Programı içinden öğrencilerine gönderir. Öğrenciler kendilerine ait şifre ile programa girerek belirlenen takvim ve saat bazında sınavı çözer. Sınav bittiği anda ÖĞRETMEN-VELİ-ÖĞRENCİ sınav sonuçlarını görebilir.

İçeriği

ÖSYM’nin yayınladığı müfredata göre deneyimli öğretmenlerce hazırlanmış sınavlardır. AYT DENEMELERİ, uygulanması tavsiye edilen tarihe kadar olan ünite ve konuları kapsar.

Nasıl Yararlanabilirim?

DERSONOM Kolej Yönetim Programı kullanıcısıysanız, KONTÖR SATIN ALARAK, ÖDEV/E-SINAV Modülü üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. DERSONOM Kullanıcı kurumlarımız, sistem içinden kredi kartı ile KONTÖR SATIN ALARAK, hiçbir ek işlem olmaksızın sınav uygulayabilirler.

DERSONOM kullanıcısı olmayan kurumlar DERSONOM sistemlerimizden biri ile birlikte hazırlanmış “DERSONOM+KONTÖR” KAMPANYA PAKETLERİNDEN birini satın alması yeterlidir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yanda yer alan SATIN AL sekmesine tıklamanız yeterlidir. Sonrasında adımlar halinde belirtilen işlemleri yapmanız sonrası, bizden bir arkadaş 1 saat içinde sizi arayacaktır. Eş zamanlı Cep Telefonunuza ve e-posta adresinize gelecek kullanıcı kodu ve şifreniz ile DERSONOM Web Tabanlı Ölçme Değerlendirme Sistemini kullanmaya başlayabilir ve ONLİNE AYT DENEME SINAVLARINI uygulayabilirsiniz.