Datasis Ürünleri Datasis Ürünleri

Okul Kolej Yönetim, Ölçme Değerlendirme Sistemi

dersonom

Parmak İzi Devamsızlık Takip Sistemi


Dersonom ile öğrenci ve personel takibini gerçekleştirin.

Öğrenci ve personelin kuruma giriş ve çıkışlarının, parmak izi ile takibini sağlayan güvenilir, hızlı ve kullanışlı bir güvenlik ve denetim sistemidir.

DERSONET Parmak İzi İle Devamsızlık Takip Programı, dersi olmasına rağmen dersine geç gelen veya erken çıkan öğrencilerin velilerine otomatik veya parametrik kısa mesaj ile uyarı gönderir.

www.dersonet.com.tr ve/veya www.dersonet.com adresinden veli ve öğretmenler öğrencinin devamsızlıklarını, kurum geliş ve gidiş zamanlarını saat ve dakika olarak ders programı ile karşılaştırmalı görebilirler.

Dersi olmasına rağmen dersine geç gelen veya erken çıkan öğretmen ile ilgili kurum yöneticisinin www.dersonet.com.tr ve/veya www.dersonet.com adresindeki paneline bilgi mesajı gönderir. İstenirse eş zamanlı olarak Cep Telefonuna uyarı mesajı gelir.

DERSONET Parma İzi İle Devamsızlık Takip Programı, DERSONET Okul Yönetim Programı ile Bütünleşik çalışan web tabanlı bir programdır. Bu nedenle ayrıca öğrenci bilgilerinin girilmesi gerekmez.

Anlaşmalı İş Ortağımız aracılığıyla ithalatı gerçekleştirilen Parmak İzi Cihazlarımız bir çok çeşitten oluşmaktadır. DERSONET Parmak İzi İle Devamsızlık Takip Programımız ile uyumlu cihazlarımızın kurulum ve montajı kolay, kullanımı pratiktir.

Parmak İzi Devamsızlık Takip Sistemi

Okul Kolej Yönetim - Ölçme Değerlendirme Sistemleri | Dersonom

Eğitim Yönetim Sistemi Öğrenci Merkezli Yönetim Sistemi

TYT - AYT Puan Hesaplama Sistemi GS puan hesaplama, 2019 LGS, LGS hesaplama, LGS puan hesaplama Yüksek Öğretim Kurumları Sınav Sistemi Açıklandı

DERSONOM’un YÖNETİM YAPISI "Kayıt, Muhasebe, Personel Takibi, Devam Devamsızlık ve Planlama Modülleri" olmak üzere 5 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un TAM ÖĞRENME YAPISI "Sınav, Ölçme Değerlendirme, Rehberlik, Ödev Takibi, Etüt, Sınav Planlama Modülleri" olmak üzere 5 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un YÖNELTME YAPISI "Rehberlik, Envanter ve Tercih Modülleri" olmak üzere 3 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un İLETİŞİM YAPISI "SMS ve Mobilizasyon Modülü" olmak üzere 2 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un DESTEK YAPISI "Test ve Sınav Bankası, Soru Bankası ve Online Sınav Modülü" olmak üzere 3 Modülden oluşmaktadır.

2020 YKS puan hesaplama DERSONOM; beş önemli bileşenin altında yer alan 18 Modülden oluşan "Öğrenci Gelişimi, Öğretmen Başarısı, Kurum Yönetimi, Veli Gözetimi" açısından tam bir bütünleşme sağlayan internet tabanlı BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİDİR. DERSONOM, beş bileşeninin altında toplanan 18 Modülü OKUL, ÖZEL OKUL, KOLEJ vb. Eğitim Kurumlarında günlük iş ve işlemler esnasında oluşan bilginin, tüm paydaşlarca hızla paylaşılmasına olanak sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.DERSONOM’un üretimindeki temel amaç, TAM ÖĞRENMEYİ, MUTLAK BAŞARIYI, SÜREÇ YÖNETİMİNİ, ÖZ DENETİMİ sağlamaktır.