Datasis Ürünleri Datasis Ürünleri

Okul Kolej Yönetim, Ölçme Değerlendirme Sistemi

dersonom

Optik Okuyucular


Datasis Yazılımları ile uyumlu optik okuyucular

SEKONIC SR-3500 HYBRID Tek Yüz Kurşunkalem Okuma

Sekonic SR-3500 HYBRID  (Tek Yüz Kurşun Kalem Okuma)
Ürün Özellikleri

SEKONIC SR-3500 HYBRID, eş zamanlı olarak hem İşaret Okuyucu özelliğine (OMR), hem de Tarama (SCANNER) özelliğine sahiptir.

Japonya üretimi olan SEKONIC SR-3500 HYBRID, optik formların hem okunması hem de resim dosyası olarak kaydedilmesi ihtiyacı olan kurumların (Üniversiteler, Okullar, Kurs ve Etüt Merkezleri, Araştırma Şirketleri, Şirketler, Devlet Kurumları, Sınav Merkezleri, Yayıncılar, Kırtasiyeler vb.) ihtiyacına uygun, dayanıklı, hatasız okutma yapan mükemmel bir üründür. Otomatik kağıt kalınlığı algılama özelliği ve otomatik asansör yapısı ile uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız bir modeldir.


  • Tek Yüz Kurşun Kalem İşaret Okuma (OMR) özellikli. (Siyah-Mavi Tükenmez Kalem veya Marker Kalem Okuma/ Opsiyonel!)
  • Çift Yüz Siyah-Beyaz veya Renkli Tarama (Scan) özellikli.
  • İşaret Okuma Hızı (OMR): 3500 Form/Saattir.
  • Tarama Hızı (Scan): 2.600 Form/Saattir. (100 DPI Tek Yüz ve/veya Çift Yüz)
  • Tarama Çözünürlüğü: 100 DPI & 600 DPI Siyah Beyaz, Gri Tonlamalı veya Renkli Tek Yüz ve/veya Çift Yüz
  • Giriş Tepsisi: 105 gr. 500 adet form alır.
  • Çıkış tepsisi: 500 adet form biriktirme kapasitesine sahiptir.
  • Okuyabildiği Form Boyutu: Genişlik: 63,5 mm'den 228,6 mm'ye kadar. Uzunluk: 110mm'den 355,6mm'ye kadar.
  • Form Ağırlığı: OMR:84 Gr'dan 157 gr'a kadar, Tarayıcı:64 Gr'dan 157 Gr'a kadar

Okul Kolej Yönetim - Ölçme Değerlendirme Sistemleri | Dersonom

Eğitim Yönetim Sistemi Öğrenci Merkezli Yönetim Sistemi

TYT - AYT Puan Hesaplama Sistemi GS puan hesaplama, 2019 LGS, LGS hesaplama, LGS puan hesaplama Yüksek Öğretim Kurumları Sınav Sistemi Açıklandı

DERSONOM’un YÖNETİM YAPISI "Kayıt, Muhasebe, Personel Takibi, Devam Devamsızlık ve Planlama Modülleri" olmak üzere 5 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un TAM ÖĞRENME YAPISI "Sınav, Ölçme Değerlendirme, Rehberlik, Ödev Takibi, Etüt, Sınav Planlama Modülleri" olmak üzere 5 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un YÖNELTME YAPISI "Rehberlik, Envanter ve Tercih Modülleri" olmak üzere 3 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un İLETİŞİM YAPISI "SMS ve Mobilizasyon Modülü" olmak üzere 2 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un DESTEK YAPISI "Test ve Sınav Bankası, Soru Bankası ve Online Sınav Modülü" olmak üzere 3 Modülden oluşmaktadır.

2020 YKS puan hesaplama DERSONOM; beş önemli bileşenin altında yer alan 18 Modülden oluşan "Öğrenci Gelişimi, Öğretmen Başarısı, Kurum Yönetimi, Veli Gözetimi" açısından tam bir bütünleşme sağlayan internet tabanlı BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİDİR. DERSONOM, beş bileşeninin altında toplanan 18 Modülü OKUL, ÖZEL OKUL, KOLEJ vb. Eğitim Kurumlarında günlük iş ve işlemler esnasında oluşan bilginin, tüm paydaşlarca hızla paylaşılmasına olanak sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.DERSONOM’un üretimindeki temel amaç, TAM ÖĞRENMEYİ, MUTLAK BAŞARIYI, SÜREÇ YÖNETİMİNİ, ÖZ DENETİMİ sağlamaktır.