Datasis Ürünleri Datasis Ürünleri

Okul Kolej Yönetim, Ölçme Değerlendirme Sistemi

dersonom

Online KTT Sınavı


Datasis Kampanyaları ile avantajlı fırsatları yakayın.

Online Ktt Sınavı

Kampanya kapsamındaki Ürün Özellikleri;

Kullanılış Amacı

Online Konu Tarama Sınavı ( KTT ) İlkokul ve Ortaokul seviyesindeki öğrenciler için hazırlanmış olup, Dersonom Kolej Yönetim Programı ve Dersonet Kurs Yönetim Programı içinden kullanılabilir. Öğrencilerin ders ve konu bazındaki eksikleri tespit edilerek telafi eğitimlerinin verilmesi hedeflenmektedir.

Kimlere Uygulanır?

İlkokul 2-3-4. Sınıf ile Ortaokul 5-6-7-8. Sınıf öğrencileri için uygulanabilir. 2-3. Sınıflar için 4 ders, 4. Sınıf için 5 ders, 5-6-7-8.Sınıflar için 6 dersi kapsamaktadır.

Uygulanışı

Kurum Yetkilisi veya Öğretmen istediği sınıflar için bu testleri, Dersonom Kolej Yönetim Programı veya Dersonet Kurs Yönetim Programı içinden öğrencilerine gönderir. Öğrenciler kendilerine ait şifre ile programa girerek belirlenen takvim ve saat bazında sınavı çözer. Sınav bittiği anda ÖĞRETMEN-VELİ-ÖĞRENCİ sınav sonuçlarını görebilir.

İçeriği

Milli Eğitim Bakanlığının yayınladığı müfredata göre deneyimli öğretmenlerce hazırlanmış testlerdir. Yıllık Planlar ile paralel olacak şekilde Sınıf –Ünite - Konu bazında arşivlenmiştir.

Nasıl Yararlanabilirim?

DERSONOM Kolej Yönetim Programı kullanıcısıysanız hiçbir ek işleme gerek olmaksızın ÖDEV/E-SINAV Modülü üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. Sistemde mevcut KONU TARAMA TESTLERİ KAS YAYINCILIĞA aittir ve “BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ” ilkesi çerçevesinde bedelsiz olarak kurumlarımızın kullanımına açılmıştır.

DERSONOM kullanıcısı olmayan kurumlar DERSONOM sistemlerimizden birini satın alması yeterlidir. Bu konu ile ilgili kampanyadan yararlanabilmek için yanda yer alan SATIN AL sekmesine tıklamanız yeterlidir. Sonrasında adımlar halinde belirtilen işlemleri yapmanız sonrası, bizden bir arkadaş 1 saat içinde sizi arayacaktır. Eş zamanlı Cep Telefonunuza ve e-posta adresinize gelecek kullanıcı kodu ve şifreniz ile DERSONOM Web Tabanlı Ölçme Değerlendirme Sistemini kullanmaya başlayabilir ve Konu Tarama Testlerini uygulayabilirsiniz.

Siparişleriniz ve Bilgi için :
  • 0216 577 26 27
  • 0505 825 50 94 / 0(507) 703 0 444
  • datasis@datasis.com.tr
DERSONOM + KONTÖR

SATIN AL

Okul Kolej Yönetim - Ölçme Değerlendirme Sistemleri | Dersonom

Eğitim Yönetim Sistemi Öğrenci Merkezli Yönetim Sistemi

TYT - AYT Puan Hesaplama Sistemi GS puan hesaplama, 2019 LGS, LGS hesaplama, LGS puan hesaplama Yüksek Öğretim Kurumları Sınav Sistemi Açıklandı

DERSONOM’un YÖNETİM YAPISI "Kayıt, Muhasebe, Personel Takibi, Devam Devamsızlık ve Planlama Modülleri" olmak üzere 5 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un TAM ÖĞRENME YAPISI "Sınav, Ölçme Değerlendirme, Rehberlik, Ödev Takibi, Etüt, Sınav Planlama Modülleri" olmak üzere 5 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un YÖNELTME YAPISI "Rehberlik, Envanter ve Tercih Modülleri" olmak üzere 3 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un İLETİŞİM YAPISI "SMS ve Mobilizasyon Modülü" olmak üzere 2 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un DESTEK YAPISI "Test ve Sınav Bankası, Soru Bankası ve Online Sınav Modülü" olmak üzere 3 Modülden oluşmaktadır.

2020 YKS puan hesaplama DERSONOM; beş önemli bileşenin altında yer alan 18 Modülden oluşan "Öğrenci Gelişimi, Öğretmen Başarısı, Kurum Yönetimi, Veli Gözetimi" açısından tam bir bütünleşme sağlayan internet tabanlı BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİDİR. DERSONOM, beş bileşeninin altında toplanan 18 Modülü OKUL, ÖZEL OKUL, KOLEJ vb. Eğitim Kurumlarında günlük iş ve işlemler esnasında oluşan bilginin, tüm paydaşlarca hızla paylaşılmasına olanak sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.DERSONOM’un üretimindeki temel amaç, TAM ÖĞRENMEYİ, MUTLAK BAŞARIYI, SÜREÇ YÖNETİMİNİ, ÖZ DENETİMİ sağlamaktır.